Fungi spray citrus 0,5l

Tovar na objednávku po overení dostupnosti u dodávateľa

Cena bez DPH:

4,16 €

Cena s DPH:

4,99
Jednotková cena: 9.98 €/l
Objednávkový kód: 187775
Značka: STACHEMA

Ľutujeme, tovar je aktuálne vypredaný.Termín dodania:

Dostupnosť tovaru Fungi spray citrus 0,5l a termín dodania je na dopyt - napíšte nám otázku cez "MÁM OTÁZKU".

Popis Fungi spray citrus 0,5l

Fungi spray citrus 0,5l

Virocídna účinnosť podľa normy ČSN EN 14476+A1:2015 proti vírusom Vaccinia virus a BVDV za podmienok nízkeho znečistenia už po 5 minútach od pôsobenia. Aplikácia: postriekajte povrch ošetrovaného predmetu zbaveného viditeľných nečistôt, prípadne riadne rozotrite jednorazovou utierkou. Nechajte pôsobiť 5 minút, potom je povrch vydezinfikovaný. Prebytočný roztok je možné zotrieť jednorazovou utierkou a opláchnuť vodou. Bez opláchnutia môže byť povrch mastný.

Fungi spray bezchlórový likvidátor plesní na savé povrchy s citrusovou vôňou

Fungi SPRAY je kvapalný bezchlórový prípravok s dlhodobým fungicídnym účinkom, určený k likvidácii plesní najmä na savé a porézne povrchy (steny, omietky, betón, drevo a pod.) v domácnostiach, zdravotníctve, potravinárstve, veterinárnych zariadeniach a poľnohospodárstve a na textíliach. Po jeho pôsobení nevznikajú soli, ktoré zadržujú vodu v stavebných materiáloch.

Výhody prípravku Fungi Spray: Nezapácha, nebieli podklad, nezasoluje stenu.

Použitie: Pleseň pred aplikáciou neodstraňujte! Napadnuté miesta postriekajte zo vzdialenosti cca10 cm a po 24 hodinách pôsobenia pleseň za mokra mechanicky odstráňte (kefou alebo handrou namočenou v tomto prípravku). Pri silnom napadnutí plesňou je nutné postup opakovať. Na očistený,vydezinfikovaný a suchý povrch stavebných materiálov aplikujte protiplesňový prípravok FungiSANbezchlórový s preventívním účinkom proti plesniam. Pri kontakte s lakovanýmipovrchmi je nutné najprv vyskúšať na malom, prípadne skrytom mieste. V prípade použitia prípravku na textil alebo iné materiály, ktoré môžu prísť do kontaktu s pokožkou, je treba po ošetrení dôkladne vyprať a vyčistiť ošetrené materiály (odstrániť zvyšky prípravku).Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a pripojené informácie o výrobku.
 


Biocídny výrobok

Používajte biocídy bezpečným spôsobom.
Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a pripojené informácie o výrobku.

Balenie a hmotnosť Fungi spray citrus 0,5l
Hmotnosť: 0.5 kg
V kartóne: 6 ks
Dokumenty na stiahnutie k Fungi spray citrus 0,5l

Karta bezpečnostných údajov a technický list k Fungi spray citrus 0,5l :

  Dezinfekce povrchů Fungi I..pdf

Označenie tovaru Fungi spray citrus 0,5l :

EAN kód a interný kód výrobku Fungi spray citrus 0,5l :

8595039307746
187775