Luxol original 0051 jedl.zelen 0,75l

Tovar na objednávku po overení dostupnosti u dodávateľa

Cena bez DPH:

7,33 €

Cena s DPH:

8,79
Jednotková cena: 11.72 €/l
Objednávkový kód: 172727
Značka: LUXOL

Ľutujeme, tovar je aktuálne vypredaný.Termín dodania:

Dostupnosť tovaru Luxol original 0051 jedl.zelen 0,75l a termín dodania je na dopyt - napíšte nám otázku cez "MÁM OTÁZKU".

Popis Luxol original 0051 jedl.zelen 0,75l

Luxol original 0051 jedl.zelen 0,75l

Tenkovrstvová olejová lazúra pre dekoratívne nátery na drevo s ochranou proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Luxol Originál je tenkovrstvá lazúra pre dekoratívne nátery na drevo s ochranou proti UV žiareniu. Nová receptúra má vylepšené vlastnosti ako zvýšenú vodoodpudivosť, vysokú priľnavosť ďalšieho náteru, mechanickú odolnosť a tiež hlbokú penetráciu. Vďaka novej krémovej konzistencii sa lepšie rozotiera a jednoducho aplikuje. Lazúra vyniká stálymi farebnými odtieňmi s matne saténovým vzhľadom. Náter neobmedzuje dýchanie dreva a vďaka zníženému obsahu VOC je tiež šetrnejšie k životnému prostrediu. Tenkovrstvová lazúra Luxol Originál je vhodná pre nátery všetkých stavebných súčastí alebo drevených konštrukcií ako sú ploty, dvere, pergoly, záhradný nábytok, obklady domov, okenice, chaty, chalupy a iné drevené konštrukcie v exteriéri. Lazúra je tiež dobrá pre natieranie v interiéri, pretože má minimálny zápach a rýchlejšie schne.

Vlastnosti Luxol Originál:

 • zvýšená odpudivosť voči vode
 • vysoká priľnavosť náteru a mechanická odolnosť
 • stálosť farebných odtieňov a ochrana proti UV žiareniu
 • matný vzhľad
 • na vnútorné aj vonkajšie použitie

 

Pracovný postup:

 1. Pred použitím farbu Luxol Originál dôkladne premiešajte. Nepridávajte cudzie zložky, nerieďte
 2. Pre vonkajšie nátery sa doporučuje podklad napustiť fungicídnym napúšťadlom LUXOL IMPREGNÁCIA. Luxol Originál nanášajte na suchý a očistený povrch. Odstráňte prípadné staré nátery. Pred použitím obsah dôkladne premiešajte. Nerieďte. 
  Odporúčania pre bezpečnú prípravu povrchu:
  Pri brúsení suchej vrstvy farby môže vznikať prach. Tam, kde je to možné, by malo byť vždy použité brúsenie za mokra. Pokiaľ sa nedá zabrániť vystaveniu účinkom pomocou lokálneho odsávania, musia byť použité vhodné respiračné ochranné prostriedky.
 3. LUXOL ORIGINÁL nanášajte štetcom v smere vlákien . Náter vykonávajte za stáleho a suchého počasia . V interiéri nanášajte 1-2 vrstvy . Pre vytvorenie dlhodobej ochrany v exteriéri nanášajte 2-3 vrstvy . Interval medzi nanášaním jednotlivých vrstiev je 8-14 hodín. Suchý na dotyk po cca 3 hodinách , preschnutý po 24 hodinách . Pred aplikáciou ďalšej vrstvy náter jemne prebrúste . LUXOL ORIGINÁL aplikujte za stáleho a suchého počasia pri teplotách 5-30 ° C a relatívnej vlhkosti nižšej ako 85 %. 
  Upozornenie :
  Reklamácia farebných odtieňov bude uznaná len vtedy , ak bol pred realizáciou vykonaný skúšobný náter a tento bol u nás reklamovaný . Pri použití rovnakej výrobnej šarže je zaručený rovnaký farebný odtieň . Farebné odtiene rôznych šarží odporúčame pred aplikáciou zmiešať vo väčšej nádobe . Typ , povrch a predchádzajúci náter dreva ovplyvňujú výsledný odtieň náteru , preto odporúčame vykonať skúšobný náter pred finálnou aplikáciou.
  Tento produkt neodporúčame použiť pre niektoré tvrdé dreviny ( najmä dubové drevo ) , agát , smrekovec , z dôvodu vysokého obsahu trieslovín , následného pomalého zasychanie a nebezpečenstvo vyplavovanie trieslovín.

 

Výdatnosť: 11-14m2/l v jednej vrstve
Počet vrstiev: 1-2 vrstvy interiér, 2-3 vrstvy exteriér
Čistenie náradia: riedidlo S6006 alebo technický benzín
 

 

Balenie a hmotnosť Luxol original 0051 jedl.zelen 0,75l
Hmotnosť: 0.8 kg
V kartóne: 6 ks
Dokumenty na stiahnutie k Luxol original 0051 jedl.zelen 0,75l

Karta bezpečnostných údajov a technický list k Luxol original 0051 jedl.zelen 0,75l :

  kbu_ll_original_29062016.pdf

  tl_sk_ll_original.pdf

Označenie tovaru Luxol original 0051 jedl.zelen 0,75l :

EAN kód a interný kód výrobku Luxol original 0051 jedl.zelen 0,75l :

5903525485688
172727

Kategórie
Z akcií vyberáme