Jupol 15l

Skladom 6 KS

Cena bez DPH:

30,46 €

Cena s DPH:

36,55
Jednotková cena: 2.44 €/l
Objednávkový kód: 163222
Značka: JUB
KS
Predajňa Topoľčany, Tovarnícka 2: skladom 6 KS

Termín dodania:

Osobný odber Osobný odber na predajni Farby-laky L&Š Topoľčany, Tovarnícka 2 - Po-Pia 7:30-16:00, sobota 8:00-12:00

Popis Jupol 15l

Jupol 15l

JUPOL Classic je obľúbená maliarska farba, ktorej dôverujete viac ako 50 rokov. Jupol Classic sa používa na dekoračnú ochranu stien a stropov v obytných a občianskych budovách, školách, materských školách, nemocniciach, hoteloch, domovoch dôchodcov a iných objektoch, ak na takúto ochranu nie je požadované použitie umývateľných farieb, resp. farieb odolných proti mokrému oteru oteru.


Nová generácia farby JUPOL Classic so zvýšenou krycou schopnosťou a výdatnosťou spĺňa najmodernejšie smernice vývoja farieb. Vylepšenú vnútornú farbu JUPOL Classic môžete riediť vodou do 15%, dosiahnete lepšie nanášanie a rozprestrenie farby, bez viditeľných stôp po valčeku. Povrch premaľovaný farbou JUPOL Classic má jemnejšiu štruktúru a krajší vzhľad farebného filmu.

Vlastnosti Jupol Classic: 

 • šetrná farba k spotrebiteľovi a k životnému prostrediu s tradíciou
 • vysoká výdatnosť a krycia schopnosť za mokra a v suchom stave
 • doba spracovania umožňujúca dlhšiu dobu na opravu chýb pri nanášaní
 • vysoká paropriepustnosť
 • výnimočne nízky obsah prchavých organických zlúčenín
 • jednoduché nanášanie
 • odolná proti suchému oteru
   

Jupol Classic sa dá nanášať aj na dobre prídržné staré disperzné nátery a dobre prídržné dekoračné omietky všetkých druhov. Farba Jupol Classic sa vyznačuje veľmi nízkym obsahom prchavých organických zlúčenín, neobsahuje ťažké kovy. Jednoducho sa nanáša a dodáva sa v širokej škále pastelových farebných odtieňov. Farebný film je dobre paropriepustný a odolný proti suchému oteru, pri čistení mokrou handrou alebo hubou dochádza k jeho mäknutiu a poškodeniu.
 

Postup maľovania s Jupolom Classic:

 1. Podklad musí byť tvrdý, suchý a čistý bez slabo prídržných častíc, prachu, zvyškov debniacich olejov, mastnoty a iných nečistôt. Nové omietky a vyrovnávacie hmoty necháme schnúť, resp. zrieť za normálnych podmienok min. 1 deň pre každý mm omietky, pre betónové podklady je doba schnutia min. jeden mesiac. Pred maľovaním musíme dezinfikovať povrchy napadnuté stenovými plesňami.
 2. Pred prvým maľovaním Jupolom Classic je povinný základný náter - penetrácia. Pri obnovovacom maľovaní a pred nanášaním farby na podklady vyrovnané disperznými vyrovnávacími hmotami zvyčajne základný náter nie je potrebný.
 3. Farbu Jupol Classic pred použitím len dôkladne premiešame, potom ju na konzistenciu vhodnú vzhľadom na techniku a podmienky nanášania zriedime vod ou ( do 15% 15%). POZOR! Krycia schopnosť farby riedením rýchlo klesá
 4. Farbu Jupol Classic nanášame v dvoch vrstvách v rozmedzí 4 - 6 hodín kožušinovým, resp. textilným maliarskym valčekom s dlhým vlasom (dĺžka vlasu, resp. nití je 18 až 20 mm; použiteľná je prírodná a umelá kožušina, resp. textílie z rôznych syntetických nití: polyamid, dralon, vestan, nylon, perlon alebo polyester), maliarskym štetcom vhodným na nanášanie disperzných maliarskych farieb alebo striekaním. Pri nanášaní valčekom používame
  vhodnú stieraciu mriežku. Jednotlivé stenové plochy maľujeme bez prestávok od jedného krajného rohu k druhému. Nedostupné plochy pre štandardný maliarsky valček s dlhým vlasom alebo striek aciu pištoľ (kúty, rohy, žľaby, úzke ostenia a pod.) vždy upravujeme najskôr, pri tom si pomáhame vhodnými štetcami alebo pre dané podmienky upravenými menšími maliarskymi valčekmi.
  Maľovanie je možné len pri vhodných podmienkach, resp. vhodných mikroklimatických podmienkach: teplota vzduchu a stenového podkladu nesmie byť nižšia ako +5ºC a nesmie byť vyššia ako +35ºC, relatívna vlhkosť vzduchu nesmie byť vyššia ako 80%.

Balenie a hmotnosť Jupol 15l
Hmotnosť: 24 kg
Na palete: 24 ks
Dokumenty na stiahnutie k Jupol 15l

Karta bezpečnostných údajov a technický list k Jupol 15l :

  JUPOL-CLASSIC-KBU-SVK-2020-10-08.pdf

  030101-jupol_classic-tl-svk-2015-05-15_0.pdf

Označenie tovaru Jupol 15l :

EAN kód a interný kód výrobku Jupol 15l :

3831000243596
3831000242391
163222

Kategórie
Z akcií vyberáme